לייעוץ התקשרו: 02-656-55-75

מחירי חלונות לבית

shutterstock_59835724

היי-טק ווינדוס לא מתחייבת למחירים הנמוכים בשוק, אבל כן מתחייבת לסטנדרטים ולאיכות הגבוהים ביותר בשוק. בתחום החלונות, הכלל “הקמצן משלם פעמיים”, עובד כמו בכל ענף הבניין. ניתן להשיג חלונות לבית פרטי במחיר זול יותר משלנו, אבל הצרכן הנבון, שישקלל הוצאות אנרגיה, נוחות, אסטטיקה ואורך חיים, וכמובן גם מחיר חלון – מוזמן לבדוק אותנו.

חברה רצינית לא תשווק חלונות לא בקילו ולא במטרים. הטכנולוגיה של חברת REHAU (ריהאו) מאפשרת אופציות מרובות לעיצוב  חלון. לכל סוגי חלונות לבית פרטי או ציבורי יש דרך תמחור שונה. שיטת התמחור שטובה לירקות אינה מתאימה לתעשייה. אנחנו מחשבים עלויות לפי תוכנית קונקרטית על ידי תוכנה הלוקחת בחשבון היבטים עיצוביים, מפרט טכני, אופן התקנה וכד’. כאשר תקבלו מאיש המכירות שלנו הצעת מחיר עבור התקנת חלונות בביתכם ותערכו השוואה לאופציות אחרות, תופתעו לגלות מחירים נוחים ותנאים גמישים המוצעים על-ידינו.

החלפת חלונות מחיר

אנחנו צברנו ניסיון גדול בשדרוג בתים ישנים ודירות קיימות על-ידי החלפת חלונות אלומיניום ישנים לחלונות היי-טק מתקדמים. יש לנו את הידע והשיטות המיוחדות שלנו להחליף חלונות ישנים. אנחנו יודעים להחליף חלון כיס, שמכניס רעש ורוח הביתה, לחלון דריי קיפ, או להחליף חלון עץ ישן לחלון מבודד ומודרני, בלי שתזדקקו לשיפוצניק שישלים את העבודה. לכן חלון דריי קיפ מחיר שלו בבית חדש יהיה זול יותר ממחיר של אותו חלון בבית ישן.

איך לשלם פחות ולקבל יותר  – טיפים

ללקוחות שתכננו את תקציב החלונות שלהם לאלומיניום הזזה עם תריסים “כמו אצל כולם” וגילו שהעולם התקדם בינתיים, אנחנו מציעים כמה רעיונות להוזלה:

1. להיפטר מתריס גלילה – אם הבית שלכם בבניה או בשיפוצים, אפשר להרוויח פעמיים, גם להגדיל את חדירת האור לבית על חשבון המקום שתופס ארגז התריס וגם לחסוך בעלות התריס. אם אין אפשרות להגדיל חלון לגובה על ידי פתיחת קיר, ניתן לסגור את נישת התריס הישן בגבס ולקשט חלון פי וי סי חדש בוילון עם רמת הצללה הנוחה לכם. כך הבית יראה אסטטי יותר ותחסמו את מקור הקור והרוחות, וגם תחסכו מעצמכם כאב ראש של ניקיונות ותיקונים של התריס. מי שתקציבו מוגבל, מוזמן לשקול שנית את נחיצות התריסים. נסו להגדיר לעצמכם למה חשוב לכם שבחלון מסוים יהיה תריס. אם הסיבה היא החשכת החדר ביום, האלטרנטיבה היא – וילון אטום, כמו וילונות בבתי מלון. אם החלון פונה לרחוב ואתם דואגים לפרטיות, זכוכית לא שקופה, חלבית למשל, או וילון רגיל יפתרו את הבעיה. אם אתם חוששים מפני כניסת חום, הפתרון המודרני – זכוכית  Low-e חוסמת קרינה, אותה ניתן לשלב עם וילון, זכוכית חלבית ועוד. מי שמתקין תריס כדי לבצר את הבית מפורצים, אנחנו יכולים להמליץ לו על זיגוג עם רמת בטחון מוגברת עד זיגוג ממוגן ירי ומנגנוני נעילה תואמים. מי שצריך תריס כדי להגן על החלון מרוחות וגשמים יכול ללא חשש לוותר עליו, מפני שהחלונות שלנו יעשו את העבודה הרבה יותר טוב מהתריס. מי שיחליט שהתריסים נחוצים לו בכל זאת אבל תקציבו אזל נכון לרגע זה, יש אפשרות לעשות חלונות עם הכנה לתריס, וכאשר תרצו, אנחנו נגיע ונשלים את העבודה.

2. אפשרות שנייה לחסוך היא לא להתקין שיש שמחפה את פתח החלון. חלון פי וי סי, ששיטת התקנתו שונה מחלון האלומיניום, לא מצריך ציפוי פתח החלון בשיש. שיש גם מהווה גשר קור (לכן ההזעה ונטייה לעובש) וגם סופג לכלוך וכתמים. בהתאם לסוג פתח החלון אנחנו נציע לכם “התקנת היי-טק” עם אף מים בחוץ ואדן חלון מפי וי סי מעוצב ופרקטי בפנים.

3. בחדר שיש בו כמה חלונות, לא כולם ישמשו לאוורור. לכן ניתן להחליף חלק מהחלונות בויטרינות קבועות ללא פתיחה. מבחינה אסטטית זה יתרון, תרוויחו משטחי זכוכית פנוראמיים גדולים. ומבחינה כספית חלון קבוע עולה חצי או לפעמים שליש מהמחיר של חלון נפתח. כמו כן, חלקים קבועים אפשר לשלב בחלונות גדולים ובויטרינות שמשקיפות לגינה או למרפסת, וכך לחסוך עלות פתחי יציאה מיותרים.

חלונות היי-טק מתאימים לא רק לעשירון העליון ולבתי יוקרה. החלונות המבודדים שלנו יחסכו לכם הרבה כסף על חימום ומיזוג!

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? התקשרו אלינו עכשיו ל- 02-6565575 ונשמח לעזור!