לייעוץ התקשרו: 02-656-55-75

איך לשלם פחות ולקבל יותר

shutterstock_59835724

חברת היי- טק ווינדוס לא מתחייבת למחירים הנמוכים בשוק, אבל כן מתחייבת לסטנדרטים ולאיכות הגבוהים ביותר בשוק.

בתחום החלונות, הכלל “הקמצן משלם פעמיים”, עובד כמו בכל ענף הבניין. ניתן להשיג חלונות אלומיניום במחיר זול יותר משלנו, אבל הצרכן הנבון, שישקלל הוצאות אנרגיה, נוחות, אסטטיקה ואורך חיים של החלון מוזמן לבדוק אותנו.

חברה רצינית לא תשווק חלונות לא בקילו ולא במטרים. שיטת התמחור שטובה לירקות אינה מתאימה לתעשייה. אנחנו מחשבים עלויות לפי תוכנית קונקרטית על ידי תוכנה הלוקחת בחשבון היבטים עיצוביים, מפרט טכני, אופן התקנה וכד’.

כאשר תקבלו מאיש המכירות שלנו הצעת מחיר עבור התקנת חלונות בביתכם, ותערכו השוואה לאופציות אחרות, תופתעו לגלות מחירים נוחים ותנאים גמישים המוצעים ע”י חברתנו.

לקוחות שתיכננו את תקציב החלונות שלהם לאלומיניום הזזה עם תריסים “כמו אצל כולם” וגילו שהעולם התקדם בינתיים, אנחנו מציעים כמה רעיונות להוזלה:

1. להיפטר מתריס גלילה- אם הבית שלכם בבניה או שיפוצים, אפשר להרוויח פעמיים, גם להגדיל את חדירת האור לבית על חשבון המקום של ארגז התריס וכן לחסוך עלותו. אם אין אפשרות להגדיל חלון לגובה על ידי פתיחת קיר, ניתן ליישר את הבליטה המגושמת של ארגז התריס הישן בגבס ולקשט את החלון פי וי סי החדש בוילון עם רמת הצללה הנוחה לכם, כך הבית יראה אסטטי יותר ואתם תחסמו את מקור הקור והרוחות ותחסכו מעצמכם כאב ראש של ניקיונות ותיקונים של המנגנון הארכאי והמיותר שנקרא תריס.

כמו כן, גם מי שתקציבו מוגבל, מוזמן לשקול שנית את נחיצות התריסים. נסו להגדיר לעצמכם למה חשוב לכם שבחלון מסוים יהיה תריס. אם הסיבה היא החשכת החדר ביום, האלטרנטיבה היא – וילון אטום, בדוגמת הוילונות בבתי מלון. אם החלון פונה לרחוב ואתם דואגים לפרטיות, זכוכית לא שקופה, חלבית למשל, או וילון רגיל יפתרו את הבעיה. אם אתם חוששים מפני כניסת חום, הפתרון המודרני – זכוכית Low-e, שניתן לשלב אותה עם וילון, זכוכית חלבית ועוד. מי שמתקין תריס כדי לבצר את הבית מפורצים, אנחנו יכולים להמליץ לו על זיגוג עם רמת בטיחות מוגברת כולל זיגוג ממוגן ירי ומנגנוני נעילה תואמים. מי שצריך את התריס, כדי להגן על החלון מרוחות וגשמים יכול ללא חשש לוותר עליו, מפני שהחלונות שלנו יעשו את העבודה הרבה יותר טוב מהתריס. מי שיחליט שהתריסים נחוצים לו בכל זאת אבל תקציבו אזל נכון לרגע זה, יש אפשרות לעשות חלונות עם הכנה לתריס, וכאשר תרצו, אנחנו נגיע ונשלים את העבודה.

2. לא להתקין שיש בחלון- חלון פי וי סי, ששיטת התקנתו שונה מחלון האלומיניום, לא מצריך ציפוי פתח החלון בשיש. שיש זה גם מהווה גשר קור (לכן ההזעה ונטייה לעובש) וגם סופג לכלוך וכתמים. בהתאם לסוג פתח החלון אנחנו נציע לכם “התקנת היי-טק” עם אף מים בחוץ ואדן חלון מפי וי סי מעוצב ופרקטי בפנים.

3. בחדר שיש בו כמה חלונות, לא כולם ישמשו לאוורור. לכן ניתן להחליף חלק מהחלונות בויטרינות קבועות ללא פתיחה. מבחינה אסטטית זה יתרון, תרוויחו משטחי זכוכית פנוראמיים גדולים. ומבחינה כספית חלון קבוע עולה חצי או לפעמים שליש מהמחיר של חלון נפתח. כמו כן חלקים קבועים אפשר לשלב בחלונות גדולים ובויטרינות שמשקיפות לגינה או למרפסת, וכך לחסוך עלות פתחי יציאה מיותרים.

לא רק לעשירון העליון! דווקא החלונות המבודדים שלנו יחסכו לכם הרבה כסף על החימום והמיזוג!