לייעוץ התקשרו: 02-656-55-75

זיגוג מודרני

סוגי זכוכית וטכנולוגיות חדישות של זיגוג שכדאי לדעת00008F7A

חברתנו מציעה לכם מגוון אפשרויות לזיגוג:

– זכוכית רב-שכבתית מבודדת רעש – פתרון נפלא שמעניק שקט לבתים שנמצאים ליד כבישים סואנים, קווי רכבת, שדות תעופה וכד’
– זכוכית צבעונית
– זכוכית עם תמונה לבחירתכם שמודפסת עליה מבפנים דמוי וויטראז’
– זכוכיות עם רמת כהות שונות
– זכוכיות עם רמת בטיחות מוגברת מחיסום רגיל ועד ממוגנות ירי
– זכוכית עם צלון (תריס ונציאני הכלוא בין שתי זכוכיות הזיגוג)
– זכוכיות מסננות קרינה

זכוכית – חומר בעל כושר בידוד ניכר. מקדם מעבר החום בו – 1.15 Wt/m*K בלבד. כמה שמקדם זה נמוך יותר, כך החומר חוסם את בריחת החום דרכו יותר טוב. אותו הנתון של אלומיניום למשל- 230, פי וי סי -0,19, אוויר- 0,024. מספרים אלה מסבירים למה לא הרגשנו שיפור, כאשר ציידנו חלונות אלומיניום בזיגוג בידודי בעל שתי שכבות זכוכית עם רווח האוויר ביניהן. הרי אפילו אם נמציא זיגוג שלא מעביר חום כלל, מסגרת החלון שעשויה אלומיניום תקטין את יעילותו של הזיגוג הכי טוב לרמה זניחה. בעבר כאשר בשוק החלונות לא היו אלטרנטיבות לאלומיניום, לא היה טעם להשקיע בזיגוג מבודד, “חכם”. עם הופעת חלונות פי וי סי, נפתרו סופית בעיות האיטום והבידוד של הפרופיל, ועכשיו הגיע הזמן לטפל גם בזכוכית.
ללא שםחלון סטנדרטי של היי- טק וינדווס נותן פתרון מצוין לבידוד ואיטום. מערכת אטימה כפולה מונעת את חדירת הרוחות הכי חזקות (הסעה של החום) ושימוש בחומר פי וי סי חוסם מעבר החום דרך הפרופיל (הולכת החום). אבל להפחתת מעבר החום על ידי הקרינה (אינפרא-אדום) דרך הזכוכית נדרשים שכלולים נוספים. למטרה זאת- השגת חסכון מרבי באנרגיה- אנחנו מציעים זיגוג Low-e. שימוש בזכוכית זאת נותן חסכון של עד 30% בהוצאות על אנרגיה.
בתמונה שלמטה מתואר עיקרון שלפיו פעול זיגוג Low-e. שכבת מולקולות של כסף הנמצאת על גבי הזכוכית משמשת מעין מסננת לקרינה אלקטרו מגנטית. היא מאפשרת מעבר לגלים קצרים של האור שעין אדם יכולה לראות וחוסמת חדירת גלים ארוכים יותר (אינפרא אדום) שהם קרינת החום. במילים אחרות את חום השמש אנחנו מחזירים החוצה וחום הרדיאטור-פנימה.

אנחנו נשמח לעזור לכם להתמצא בעולם הזכוכית ולברור פתרון שמתאים בדיוק בשבילכם.

Leave a Comment