לייעוץ התקשרו: 02-656-55-75

פרופיל חברה

geneo_logoאנחנו- חברת Hi- Tech Windows, מביאים לישראל את הפיתוח הכי מוצלח בתעשיית החלונות והדלתות, הדור האחרון  באבולוציית הענף – טכנולוגיית פי וי סי – ההיי-טק של החלונות. תפיסתנו האסטרטגית היא שגם ענף הבניין זקוק לטכנולוגיות גבוהות ומודרניות. ההתפתחות החשובה ביותר של השנים האחרונות בתעשיית בניה זו היא פנייתה לטכנולוגיות ירוקות, השומרות על משאבי הטבע. כל מהנדס בנין יודע שרוב האנרגיה שהולכת לבזבוז בבתי מגורים, דולפת דרך החלונות והדלתות. לכן אנו טוענים שמציאת פתרון לבידוד חלונות והשקעה באיכותם, ישתלמו שבעתיים גם בחסכון כספי וגם בהעלאת רמת החיים.

חברתנו, HI-TECH WINDOWS הקימה מפעל עם פס ייצור חדיש וייחודי לחלונות ולדלתות פי וי סי, שבו השפעת הגורם האנושי צומצמה למינימום. לא תראו אצלנו פועל עושה חישובי מידות על כף היד או בעזרת פלאפון. כל תהליך הייצור מנוהל על ידי תוכנת מחשב שהותקנה במחשבינו על ידי עמיתנו מאירופה. היא מחשבת עומסים ובוחרת רכיבים וחלקים מתאימים, בודקת נכונות קונסטרוקציות ופתרונות עיצוביים, מנהלת מלאי ומחשבת עלויות. 

מאחורינו עומדת חברת הענק REHAU שמדריכה, מנחה ומבקרת אותנו בכל צעד ושעל. כל טכנולוגית הייצור נלמדה ותורגלה על ידי צוות העובדים שלנו בעזרת מומחים מגרמניה.

מילת המפתח אצלנו היא איכות. לכן בחרנו גם בספק הפרזול מהטובים בשוק העולמי ROTO-FRANK, חברה שמייסדה היה זה שהמציא את המנגנון לפתיחת חלון בהטיה וסיבוב (דריי- קיפ).
חברתנו מעסיקה עובדים ישראלים בלבד. מבחינתנו עבודה עברית זה יתרון עסקי ולא שיקול אידיאולוגי.

חלונות פי וי סי – הם המוצר הכי נפוץ בענף היום באירופה ובארה”

Leave a Comment