לייעוץ התקשרו: 02-656-55-75

עלות סגירת מרפסת

סגירת מרפסת – כמה זה עולה לנו וכיצד נקבע המחיר?

המרפסת משמשת אותנו לא מעט במהלך ימי הקיץ. אנו נוהגים לארח בה חברים, בני משפחה או שכנים ולעיתים לשבת בה לבדנו, כדי ליהנות מפסק זמן של ממש. יחד עם זאת, ישנם בתים בהם המרפסת כלל אינה מנוצלת. סגירת מרפסת היא דרך מצוינת לנצל את השטח לטובת חדר נוסף או להרחבת חדר קיים. היא גם דרך נפלאה לנצל אותה כשקר וגשום בחוץ.

כשמחפשים מידע על שירותי סגירת מרפסת מחירים הם אחד הפרמטרים הראשונים שבודקים, הן בשל טווח המחירים הרחב, המאפיין את השוק כיום, והן בשל ההוצאה הכספית הגבוהה, יחסית, הנדרשת עבור הליך שכזה.

הפרמטרים המשפיעים על המחיר

עלות סגירת מרפסת נקבעת בהתאם לפרמטרים שונים. החומרים שבהם משתמשים, REHAU windows קובעים את המחיר וככל שהם איכותיים ועמידים יותר, המחיר גבוה. שימוש בחלונות פי.וי.סי למשל מייקר את ההוצאה, אך יחד עם זאת מספק מענה איכותי, ברמה גבוהה. כמובן שגם לשטח המרפסת, שאותה סוגרים, יש השפעה על המחיר וגם מידת מורכבותו של המבנה עצמו.

בין אם זו סגירת מרפסת מקורה בחלונות PVC ובין אם בכל שיטה אחרת, כדאי מאד לערוך סקר שוק ולבחון לעומק את העלויות, אך גם את מה שמקבלים בתמורה למחיר: עלות המוצר היא פונקציה המצביעה על איכותו.

חשוב לקחת בחשבון

כשבוחרים באפשרות של סגירת מרפסת, יש לקחת בחשבון את עניין האטימות. לאור סגירתה, הופכת המרפסת לחדר שבו שוהים לא מעט, הן במהלך ימי הקיץ החמים והן בימים הגשומים והקרים. שיטת סגירת המרפסת והחלונות שמשלבים בה, חשוב שיביאו אתם איכות ללא פשרות, שתאפשר אטימה מוחלטת. איטום מקצועי ובחירת חומרי הגלם יבטיחו תוצאה נפלאה למקום ומרפסת שהיא הרבה יותר מחדר. היא יכולה לשמש כסלון נוסף, כחדר שינה, כחדר עבודה או אפילו כמעין מרפסת שמש נעימה, שבה אפשר לשבת במהלך הימים הקרים יותר.

מעוניינים לנצל את המרפסת שלכם יותר ושוקלים לסגור אותה? חלונות היי-טק, המתמחה בחלונות פי וי סי היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. אנו מעמידים לרשותכם פתרונות באיכות גבוהה במיוחד, היוצרים מראה יוקרתי ומסוגנן מאד ומהווים מענה עמיד לאורך שנים ארוכות.

לפרטים, צרו קשר בטלפון 02-656-5575