תריסי רפפה מבית REHAU

תריס רפפה בפתיחה החוצה הוא אחד מפיתרונות הצללה והגנה לחלון. בעבר ניתן היה למצוא בארץ רק תריסי רפפה פשוטים מאלומיניום (אמנם פונקציונאליים, אבל לא אסטטיים במיוחד), תריסי עץ של פעם (יפים יותר מאלומיניום, אבל פרקטיים פחות) וגם תריסי ברזל כבדים ומחלידים.

כיום מוצעות אפשרויות נוספות, המביאות איתן סטייל ואיכות ברמה גבוהה. כזה הוא בדיוק תריס רפפה בסגנון כפרי, העשוי PVC. תריס יוקרתי זה, בעל עיצוב אירופאי אופייני, מקובל מאד ביוון, באיטליה וגם בגרמניה ולאחרונה אפשר לראות אותו כאן, בישראל, בבתים פרטיים צמודי קרקע. באנגלית הוא נקרא Louvre Shutter.

תריס כפרי הוא תריס פתיחה החוצה, כלומר מורכב מאחת, שתיים, שלוש או ארבע כנפיים, הנפתחות כלפי חוץ הבית. זהו תריס PVC, שמחוזק בפרופיל פלדה אשר מושחל לתוך פרופיל UPVC פנימה ומעניק לו את החוזק ואת רמת העמידות הנדרשת לו. לתריס כיסוי למינציה מיוחד, המשווה לו מגע וגם נראות של עץ, שיוצר את ה”לוק” המיוחד. לסגנון האירופאי תורמים גם אביזרי נעילה יפים ו”מנשלאך” עשויים ראש אישה שמקבעים את כנפי התריס לקיר במצב פתוח.

שלא כמו תריסי העץ הטבעי, תריס רפפה דמוי עץ עמיד לתנאי מזג האוויר השונים והקיצוניים של הארץ, בין אם אלו קרניה החזקות של השמש הישירה או הגשמים הרבים, שלא מייבשים ולא מרקיבים את ה-PVC, בניגוד לעץ אמיתי. תריס פי וי סי לא זקוק לשום תחזוקה!

את התריס ניתן לכוון באופן ידני באמצעות מנגנון הכולל ידית, הפותחת או סוגרת את השלבים. כך אפשר לשלוט באופן מקסימאלי בעוצמת האור הנכנס אל החלל וליהנות ממידת ההצללה הנחוצה (חלל מואר יותר, או מנגד, חשוך).

תריס פי וי סי מסוג זה מיוצר אצלנו במפעל בארץ, והוא עשוי מחומרי גלם של אחת החברות המובילות בתחום, חברת REHAU, שאנחנו יצרן מורשה שלה. ייצורו בארץ מאפשר ללקוחותינו ליהנות מפתרון בהתאמה מלאה, תוך התייחסות לצרכים הקיימים, לאופי העיצוב שבו מעוניינים וגם לאופיו הכולל של המבנה, וכמובן זמן אספקה ואחריות. השימוש בחומרי הגלם של חברת REHAU הגרמנית, מבטיח מענה באיכות גבוהה במיוחד, העומד בתקנים מחמירים ומותאם לתנאי מזג האוויר הלא פשוטים, האופייניים לישראל.

תריסי עץ חיצוניים שלנו מגיעים בעיצובים שונים, ולצד צבעו של העץ, ניתן למצוא אותם בצבע לבן, המשווה לחלון כולו, ולמעשה למבנה עצמו, מראה עיצובי נקי ואסתטי מאד. הצבע הלבן משתלב נהדר לצד פיתוחים נוספים, ומתאים לאלה, המחפשים את היוקרה ואת הסטייל.

הפרזול, מערכת הנעילות של התריס, מיוצר על ידי חברה גרמנית אמינה וותיקה מאד – חברת Roto, מה שמקנה לו את אורך החיים שלו ואת היותו פתרון הצללה שמחזיק מעמד זמן רב.

תריס עץ בעיצוב כפרי מכניס את הטבע הביתה. הוא מביא אתו חמימות עיצובית, קו נקי ויפה וגם מראה המזכיר לנו במעט את פעם. זהו עיצוב אירופאי ותיק, כזה המתבסס על עיצוב העבר, האופייני לכפרים האירופאיים הקטנים, למבני אבן יפים ולוילות, כמותם אנו פוגשים לאחרונה גם כאן.

תריס רפפה מותקן בלא מעט בתים פרטיים ולעיתים גם במבנים ציבוריים. בארץ, נמצא אותו כיום במתחם שרונה המפורסם, במושבות הגרמניות שבחיפה ובירושלים וגם ביפו היפה.

למעוניינים בהתקנת תריס מאיכות גבוהה, חשוב מאד להיעזר במומחים על מנת לקבל את המענה המתאים. תריס רפפה עץ משלב באופן מוצלח בין פונקציונליות לסטייל והעיצוב הכפרי היפהפה שלו תורם לחלקו החיצוני של הבית ומשדרג משמעותית את מראהו.

תריס דמוי עץ כזה ייצור אפקט עיצובי כפרי, וגם יעניק פתרון הצללה איכותי, כזה שיחזיק מעמד שנים רבות.

חברת חלונות היי-טק היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה, יצרנית מורשית של חברת REHAU, מספקת לכם חלונות PVC בהתאמה מלאה, חלונות בעלי מראה כפרי וסטייל ייחודי.

לסקירת כלל מוצרי ושירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 02-6565575