אסטטי יותר

כאשר מדברים על חלונות מעוצבים, הקונוטציה הראשונה שעולה היא נראות הפרופיל והגוון שלו, צורת החלון והטקסטורה שלו.עיצוב חלונות לבית

החלון הוא חלק אינטגרלי ממעטפת הבית, הוא מאפשר כניסה של אור, אוויר, אוורור החלל, וכמו כן מהווה חיץ בין סביבת הפנים לסביבת החוץ. נהוג לחשוב שיש פרופיל חלון אידיאלי, אשר מתאים לכל סביבת מגורים. אבל אין כך הדבר. בחירת פרופיל נכון לחלון תכלול מיזוג פרמטרים של נוף מול עיצוב הפנים, צבעים דומיננטיים אותם יש להדגיש מול צבעים אותם רצוי לטשטש.

עיקרון חשוב בעיצוב הוא יצירת המשכיות בין סביבת החוץ אל הפנים ולהיפך: על-פי אלמנט זה דירות מוארות במיוחד יבחרו בפרופיל חלון לבן או בגוון חיוור, כדי לטשטש את הימצאות מסגרת החלון, “ולהספיג” אותו כחלק מהנוף.

דירות בעיצוב אורבני, אשר מבקשות להמשיך את הנוף האורבני אל תוך הבית, כחלק מהקונספט העיצובי, יבחרו בצבעים כהים יותר, מטאליים ומתוחכמים, אשר ייצרו מעטפת ברורה. בחלונות שמעוצבים בסגנון כפרי, יתאים לבחור בפרופיל דמוי עץ ולהוסיף חלוקה בזכוכית, שתשתלב עם הנוף הטבעי שנשקף מהחלון.

חלונות היי-טק נצבעים בארץ בצבע איכותי מיוחד ל-PVC, המתאים לתנאי החום הקיצוניים של הארץ, או מגיעים עם ציפוי דקורטיבי העמיד לעשרות שנים. כמו כן, קיימות אפשרויות רבות לחלוקה אסטטית ונוחה של החלון ושל הזכוכית, לפי דרישות עיצוביות ופרקטיות של הלקוח.

עיצוב חלונות לבית הוא תחום רחב ויצירתי, ולחלונות היי-טק יש מגוון הצעות,
שיסייעו לכם להגיע אל התוצאה האסטטית והנוחה בשבילכם.

יתרונות נוספים