נוח ובטיחותי

איך נבטיח לכם חלון יותר נוח ובטיחותי?

איכות, אמינות ונוחות החלון תלויות לא רק בפרופיל וזכוכית, אלא גם בפרזול. ללא פרזול ניתן לייצר רק חלון קבוע שאינו נפתח. פרזול הוא מכלול של מנגנונים שאחראים על פתיחה, סגירה ונעילה של החלון. מטבעם, חלקים אלה עובדים הכי קשה. לכן, חברה שמתיימרת להציג מוצר איכותי, חייבת להשתמש בפרזול בדוק ואמין ביותר.

לעתים, יצרני חלונות, על מנת להוריד במחיר, מתפתים להשתמש בחיקויים שנראים בכלל לא רע, אך הבעיה מתמקדת באיכותם – החומר ממנו עשויים החלקים המיועדים לפרזול. כאשר מחליפים את הפלדה בפלסטיק או בדיל, התוצאה היא חוסר איטום בסגירה, השתחררות צירים או גלגלים, ידיות, “תקיעת” החלון ויציאתו מכלל שימוש.

חלונות דריי קיפ

חברתנו עובדת עם החברה הגרמנית ROTO FRANK, שמייצרת חלקי פרזול יותר מ-70 שנה. מייסדיה היו אלה שהמציאו את מנגנון הפתיחה עבור חלונות דריי קיפ (פתיחה הצידה ומטה על ידי ידית אחת). בבעלות קונצרן זה 12 מפעלים בכל העולם ואלפי עובדים. כל המנגנונים המיוצרים על-ידי החברה מתוכננים ל-60,000 פתיחות-סגירות (התקן הישראלי דורש 5,000).

נעילת החלונות שלנו מתבצעת לא רק בצד אחד של החלון כמקובל אצל הרבה יצרנים, אלא במספר נקודות בכל היקף החלון, כמו בדלתות פלדה. זה נחוץ לא רק למניעת פריצות אלא גם לאיטום אחיד של כל החלון, כדי שלא יווצרו חריצים לחדירת רוח.

חלונות קיפ

בחלונות מסוימים אין צורך לעשות פתיחת דריי קיפ, מספיקה פתיחה בהטיה בלבד. חלונות קיפ יתאימו בעיקר למפתחים רחבים כמו בחלונות מטבח שנמצאים מעל שיש. ככה יהיה אוורור מספק, וסגירה הרמטית טובה הרבה יותר מחלון הזזה.

פרזול הוא ערובה לנוחות ואמינות של החלונות שלכם. הוא צריך להיות קל לשימוש ולא לדרוש הרבה טיפולים.

אמצעי סגירה ונעילה תוצרת ROTO האירופית לא יחרקו ולא יתקעו גם אחרי שנים!

יתרונות נוספים