להכניס את היוקרה הביתה

לרובנו חשוב ליצור רושם מסוים, ובייחוד כאשר מדובר בבית שלנו.

אנו מוכנים להוציא לא מעט כסף כדי לשדר איכות גבוהה וגם יוקרה ועושים זאת, לא אחת, באמצעות אלמנטים עיצוביים שונים שחלקם הכרחיים לחלל שבו אנו גרים.

החלונות הם אותם אלמנטים שלא ניתן לוותר עליהם, ואפשר למצוא אותם כיום במגוון רחב של פתיחות וגם עיצובים.

חלונות יוקרה לבית, העשויים מפרופיל uPVC הם אחד הטרנדים החמים בתחום זה ולא בכדי. לקוחות המחפשים חלונות המשדרים יוקרה, ימצאו בחלונות אלה את המענה המושלם עבורם, כזה המשתלב נהדר לצד האלמנטים האחרים בבית. אלה יכולים חלונות דריי-קיפ או חלונות צרפתיים, חלונות עם סוגי פתיחות שונים. עיצוב החלון נעשה בהתאם לצרכיו ורצונותיו של הלקוח, בשילוב עם למינציה איכותית מאד, המשווה לחלון מראה יוקרתי יותר, למשל מראה של חלון מעץ. ניתן אם רוצים לבחור מתוך מגוון של צבעים בהתאם למניפת RAL, ועם צבע מיוחד צובעים את הפרופיל על מנת להעניק לו מראה מעוצב ומיוחד יותר.

אלה יכולים להיות חלונות בעלי מראה יוקרתי עם מרקם חלק או מחוספס, ואפילו עם נצנצים ההופכים את החלון לנוצץ ול”מתכתי”.
אם בוחרים בחלונות לבנים – לקבלת מראה קלאסי ומתוחכם יותר, אפשר לבחור בשילוב של ידיות בצבע ברונזה או בצבע זהב, ה”שוברות” את מראהו הלבן הבוהק של החלון ומוסיפות את הטאץ’ הסופי הנדרש.

לאלגנטיות רבה יותר, תוספת של תריסי רפפה, הנפתחים החוצה, בהחלט תעשה את העבודה ותתאים לכל אלה שמחפשים חלונות שהם יותר מפונקציונאליים. כך יתקבל מראה מסוג אחר, כזה שמושך את העין ובהחלט משדר את היוקרה ואת האיכות שאותן מחפשים.
המעוניינים בכך, יוכלו גם לשלב זכוכיות משודרגות בחלונות, כמו זכוכית בידודית הכוללת מילוי של גז ארגון או ציפוי low-e, שחוסם כניסת ויציאת חום.

כך או כך, כדי ליהנות מכל האפשרויות, חשוב מאד להיוועץ במומחים וגם לקחת בחשבון את הקו העיצובי הקיים השולט בבית, זה שעל פי נבחרו כל האלמנטים האחרים.

חלונות שנבחרו כהלכה לבית יכולים לעשות את כל ההבדל בין עיצוב מוצלח ונכון לבין עיצוב שהוא סתמי וגם להשפיע רבות על התחושה המתקבלת כאשר שוהים בו במהלך היום והלילה.

איכות גבוהה ואסתטיקה רבה הם פרמטרים חשובים לכם?

חלונות היי-טק היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. מתמחה בייצור חלונות העשויים פרופיל uPVC, המגיעים במגוון של עיצובים, פתיחות ומחירים. 

ידיות יוקרה לחלונות או לדלתות

כשמדובר בעיצוב פנים – לפעמים פרט קטן יכול לתת טאצ' אחר לכל האזור.
לכן, לאנשים שמעצבים את ביתם בעיצוב יוקרתי ואוהבים מראה יקר ומוקפד – אנו מציעים ידיות יוקרתיות לחלונות בעיצובים שונים: מסגנון רטרו וסגנון של ארמונות אירופאיים עד לעיצובים קלאסיים ומודרניים, בהזמנה אישית מאיטליה.
הידיות מיוצרות בנפחות מוקפדת ועם הקפדה גבוהה על גימורים ופרטים.
תוכלו לראות דוגמאות בגלריה מטה.