לא רק כלי נגינה: דלת אקורדיון מעניקה פתרון מגוון

חלק מההכנות לכניסה לבית חדש כוללות תכנון של דלתות יציאה למרפסת או לגינה.
הדלתות הן חלק אינטגרלי מהבית. צריכים לבחור דלתות טובות, עמידות ואיכותיות, אשר יהיו יפות ואסתטיות מצד אחד, וגם פונקציונאליות מהצד השני.

יפות ואסתטיות מצד אחד
וגם פונקציונאליות מהצד השני

המטרה היא שהדלתות ישתלבו בטון העיצובי של המבנה, אך גם יימלאו תפקיד פרקטי של בידוד רעשים וטמפרטורות עד כמה שניתן. דלתות אלה צריכות להשתלב בעיצוב הפנים, וגם עם עיצוב הגינה או המרפסת.

תכנון דלתות יציאה לגינה צריך להיעשות בצורה חכמה. אופציה מעניינת במיוחד היא האופציה של דלת חלון אקורדיון איכותית.

דלת אקורדיון מהווה פתרון פתיחה חדשני ומתקדם למפתחים רחבים בבית, אשר דורשים פתיחה מקסימלית וגדולה. רוחב דלת של חלונות היי-טק יכול להגיע לעד חמישה מטרים והגובה עד 255 ס"מ, כך שהאופציות הן באמת בלתי נגמרות.

חלון הזזה אקורדיון מציג פתח אשר מחולק למספר כנפיים, אשר מתקפלות אחת על השנייה ומעניקות את האפשרות לפתיחה של כל הפתח.

התאמה מרבית

דלת אקורדיון ניתנת לתכנון בהתאם לנוחות המרבית של הדיירים במבנה, כך שתתאפשר פתיחה של חלק מהכנפיים, כאשר אין צורך לפתוח את כל הדלת – או פתיחה מלאה של כל הפתח באירועים מיוחדים כמו אירוח או מסיבה. דלת אקורדיון מותקנת בדרך כלל בפתחים רחבים שיוצאים לגינה או לחצר, אך היא מתאימה גם למרפסת ומעניקה אלמנט עיצובי מעניין מאוד, מעבר לפונקציונאליות הברורה שלה. דלת מתקפלת חלון אקורדיון חוסכת בחלל שתופסות כנפיים הנפתחות פנימה, וכך אפשר לנצל כל סנטימטר מהחלל – פרמטר שהוא קריטי בעולם העיצובי של היום.

התקנת דלת אקורדיון יכולה להיות אלטרנטיבה מעניינת ואיכותית לדלתות הזזה רחבות, שכן האופציות שהיא מעניקה הן רבות יותר, הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינת הנראות.  הפרזול, המסילות והנעילות הם מתוצרת חברת ROTO FRANK הגרמנית, ומיועדות לשימוש נוח ובטיחותי לשנים ארוכות. בדלת אקורדיון ניתן להגיע ליחידת זיגוג בעובי עד 32 מילימטר, ובכך לייצר בידוד רעשים חשוב מאוד.

דלתות אקורדיון של חלונות של היי-טק מייצרות נראות מעניינת ופתרון לאנשים שמעוניינים בפתחים גדולים בבית. הדלתות משפיעות מאוד על העיצוב של הבית וכדאי מאוד להשקיע בהן, לבטח אם מדובר בדלתות אקורדיון ברמה גבוהה.

חלון אקורדיון הוא בדיוק מה שאתם צריכים?

מעצבים את הבית מחדש או בונים בימים אלה את בית חלומותיכם? חלונות היי-טק היא הכתובת המתאימה לכם. החברה מציעה מגוון של חלונות בהתאמה אישית ומשלבת בפתרונות השונים שהיא מציעה טכנולוגיות ברמה גבוהה. מוצריה עומדים בסטנדרטיים גבוהים ומבטיחים מענה לאורך שנים.

לפרטים נוספים אודות המוצרים והשירות, לחצו כאן ולקבלת מענה לשאלות נוספות, התקשרו לטלפון 02-6565575