האקסטרה של הבית: שדרוג המרפסת באמצעות דלת

הבנייה המודרנית לא מוותרת על מותרות ומשתדלת לייצר לדייר את כל הפינוקים האפשריים, תוך כדי שהיא מנסה לחסוך במקום.

ניתן למצוא כמעט בכל דירה שנבנתה בעשור האחרון גם מרפסת.
הגודל הממוצע של מרפסת הוא 12 מטר מרובע על פי חוק, גודל שמאפשר למשפחה שלמה לשבת בחוץ וליהנות מהכיף שבאוויר הפתוח מבלי לצאת מהבית.

דלת מרפסת ברמה גבוהה

מרפסת יפה פותחת אפשרויות חדשות של אירוח לדיירי הבית ומעניקה טון עיצובי חדש לסלון. ובכן, גם בהרבה בניינים ישנים בוחרים הדיירים לבנות מרפסת חדשה, או להגדיל את המרפסת הקיימת.

מרפסת איכותית ומעוצבת יכולה להקפיץ בקלות את ערך הנכס, מבלי שעבר שיפוץ כללי, אלא רק בזכות הוספת המרפסת עצמה. יש שיגידו שבית אינו מושלם ללא מרפסת.

היכולת לשבת בחוץ, בגובה, היא חלומו של כל אדם וכיום, כמעט לא נבנים בניינים גבוהים ללא מרפסות. עם זאת, כאשר רוצים לשדרג את המרפסת ולספק גם פונקציונאליות וגם יופי, צריך לבחור דלת מרפסת ברמה גבוהה.

לדלת מרפסת יש לא מעט אפשרויות, וזה גם תלוי אם מדובר במרפסת קטנה או מרפסת שיוצאת לחצר גדולה. כמו כן, אפשר לתכנן דלת כניסה עם חלון על מנת לקבל את כל האור והיופי שמגיעים מבחוץ. יש הרבה אלמנטים שכדאי לחשוב עליהם לפני הבחירה של הדלת.

לתת אור למרפסת

דלת מרפסת יכולה להיפתח פנימה או החוצה וכאשר ישנו מנגנון פרזול איכותי, כמו זה של חברת ROTO FRANK הגרמנית, אפשר להחליט בין נעילת מפתח נשלף או קבוע, שכוללת 4 נקודות נעילה מולטי לוק (multi-lock) או מנגנון נעילה משודרג עוד יותר שכולל שני קרסים. מנגנון שכזה מתאים לכנפיים ששוקלות עד 120 ק"ג. ישנה אפילו אפשרות לחלק את הדלת בדרכים שונות: שתי כנפיים (French Door), חלקים קבועים ועוד.

האידיאל הוא לתכנן דלת עם סף תחתון (משקוף), כדי לתת בידוד תרמי גם בחלק הזה של הדלת, מאיפה שמגיעה רוח פרצים קרה וגם חרקים. כך, הדלת ננעלת בצורה יציבה, ושומרת על הטמפרטורה.

דלת טובה היא כזו שרמת הבידוד והאיטום שלה היא מקסימלית ואת זאת ניתן להשיג בזכות מערכת כפולה של גומיות EPDM הרמטיות. בדלת כניסה למרפסת של חלונות היי-טק ניתן להגיע ליחידת זיגוג בעובי של 32 מילימטר, עובי מושלם בנושא של בידוד טמפרטורה ורעשים מבחוץ.

ניתן לתכנן דלתות כניסה או יציאה לגינה עם מגוון חלוקות וזכוכיות, ולתת ללקוח את כל האפשרויות על מנת להגיע לתוצאה שהוא מחפש.

דלת יפה למרפסת משדרגת גם את פנים הבית וגם את האזור החיצוני, ויכולה לתת אור אחר לגמרי למרפסת, תוך כדי מתן יתרונות פונקציונאליים נוספים.

החלטתם לשפץ את הבית או לבנות בית חדש? רוצים להפוך את המרפסת לפונקציונאלית וגם יפה הרבה יותר?

חלונות הייטק היא הכתובת המתאימה לכם. החברה משלבת בפתרונות השונים שהיא מציעה טכנולוגיות מודרניות חדשניות ומענה נקודתי לצרכים שונים. מוצריה עומדים בסטנדרטיים גבוהים ומבטיחים מענה לאורך שנים.

לפרטים נוספים אודות המוצרים והשירות, לחצו כאן ולקבלת מענה לשאלות נוספות, התקשרו לטלפון 02-6565575