ויוה לה פרנס:
החלון הצרפתי שיעניק לכם מראה אירופאי

אדם או איש מקצוע המעצב כיום מבנה, עומד בפני הרבה מאוד אפשרויות. בעולם בו כל סנטימטר חשוב, יש להסתכל על כל פרט ופרט ולנסות לשדרג אותו, גם אם מדובר באלמנטים שנראים לאנשים ללא טאץ' עיצובי טריוויאלים לחלוטין.

אחד האלמנטים אותו אפשר לשדרג בצורה משמעותית הוא החלון. חלונות הם חלק דומיננטי מאוד כמעט בכל חדר, ולמרות שהם ברובם שקופים, יש להם נוכחות ואפשר לתת להם את המקום שלהם, על מנת שיוכלו לשדרג ולספק אלמנטים נוספים כמו שקט, הגנה מפני פריצות, ומידור רוחות פרצים.

יש מגוון רחב מאוד של חלונות כיום,
אך האופציה של חלון צרפתי היא מעניינת במיוחד.

ראשית, חשוב להבין מה זה חלון צרפתי ואיך הוא משדרג את פנים החלל. חלון צרפתי של חלונות היי-טק הוא חלון שמחולק לשתי כנפיים שנפתחות פנימה על ציר, אל פנים הבית – אחת ימינה והשנייה שמאלה. כנף אחת מהשתיים נפתחת גם בהטיה עבור אוורור החדר.

בדרך כלל, העיצוב של חלונות צרפתיים או דלת צרפתית מתוכנן כך שהכנפיים תהיינה גבוהות וצרות, וזאת על מנת לתת אשליה של תקרוה גבוהה ולוק אירופאי מעניין לחלל.

חלונות צרפתיים מאפשרים חלוקה של מפתחים גדולים למספר כנפיים, כאשר בפתיחה מלאה, מתקבל פתח אור גדול, ללא מוט מחלק באמצע.

מתאים גם למטבח

לחלון צרפתי של חלונות היי-טק יש כמה איכויות מעניינות, כולל מנגנון הפרזול האיכותי של חברת  ROTO FRANK הגרמנית, אשר בנוי כך שבכל צדי הכנף ישנן נעילות שאוטמות בצורה הרמטית את החלון. הן מצמידות את הכנף למסגרת שלה, וגם נותנות הגנה ברמה גבוהה נגד פריצות, דבר שהוא חשוב מאוד. הפריצות הן מכת מדינה, וכאשר יש חלון שמקשה על הפורצים, זה נותן יתרון נוסף.

חלונות צרפתיים מתאימים במיוחד לסלון או בחדרי שינה, מפאת צורך עיצובי. לעיתים, ניתן לשלב בחלון חלקים קבועים בתחתית או בצדדים, על מנת להוסיף לפן העיצובי או הפרקטי. עם זאת, דלת צרפתית יכולה להתאים גם ביציאה למרפסת או לגינה, ולתת טוויסט מעניין מאוד לאזור הכי עמוס בבית, כמו גם מעבר רחב במיוחד. הדלת נותנת הרגשה מאוד קלאסית ונכונה, אך היא עדיין מודרנית ומתאימה לכל סוג של טון עיצובי.

דלת צרפתית מותקנת בדרך כלל במפתחים של עד 240 ס"מ גובה ושני מטר רוחב, אך ניתן לשלבה במפתחים גדולים יותר עם חלקים קבועים בצדדים.

רמת הבידוד והאיטום של חלון צרפתי של חלונות היי-טק היא מקסימלית בזכות הפרופיל מה-uPVC שאנחנו משתמשים בו ומערכת כפולה של גומיות EPDM הרמטיות, אשר מונעות כל אפשרות של רעשים לא רצויים. בחלון צרפתי ניתן להגיע ליחידת זיגוג בעובי עד 32 מ"מ ורמת הבידוד והאיטום היא מקסימלית, כך שבסופו של דבר מקבלים אייטם יפה, שקט וכזה שמשדרג את כל הבית.

בונים בית חדש או משפצים בית קיים? רוצים לשלב בו חלונות איכותיים ויפים? חלונות הייטק היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה משלבת בכל מוצריה טכנולוגיות מודרניות חדשניות ומספקת מענה נקודתי לצרכים שונים. המוצרים של חברת הייטק עומדים בסטנדרטיים גבוהים ומבטיחים מענה לאורך שנים ארוכות.

לפרטים נוספים אודות המוצרים והשירות, לחצו כאן ולקבלת מענה לשאלות נוספות, התקשרו לטלפון 02-6565575