פתיחה מיוחדת, בידוד רעשים: החלון האידיאלי לאוורור

הבנייה המודרנית היא זו שמקדשת חיסכון במקום. שוק הנדל"ן בישראל יקר מאוד וכל מטר מרובע שווה הרבה מאוד כסף.
הדבר הנכון והחכם לעשות היא לרהט ולעצב את הבית בצורה פונקציונאלית כדי לייצר חיסכון חכם ונכון.

יש הרבה מאוד דרכים לחסוך במקום מבלי לפגוע ביופי ובנראות של הבית, כאשר אחת הדרכים הפופולאריות היא התקנה של חלונות חדשניים ופונקציונאליים במקומות שונים בבית.

לחסוך במקום מבלי לפגוע ביופי ובנראות של הבית

התקנה של חלונות מודרניים מאפשרת למנוע את תפיסת המקום שנגרמת בעקבות חלונות רגילים. החלונות תופסים מקום ולעיתים אף חוסמים חלקים מהחדר כאשר הם לא נפתחים בצורה נוחה ולכן, חשוב לחשוב על הנושא לעומק.

אחד המוצרים המעניינים בשוק החלונות הוא חלונות הקיפ. חלון קיפ הוא חלון עם פתיחה מיוחדת, אשר פותחת את החלון בהטיה כלפי פנים בצד העליון של החלון.

בחלון קיפ הידית נמצאת בדרך-כלל בחלק העליון של הכנף, והצירים בחלק התחתון, כך שהכנף נתפסת במצב הטייה בזווית קבועה בעזרת "מספריים" משני צדי החלון.

מקובל להשתמש בפתיחה של חלון קיפ בעיקר במפתחים רחבים ונמוכים או בחללים שמצריכים אוורור בלבד, והוא מתאים במיוחד לחדרי אמבטיה ולחללים קטנים, שכן הוא נותן פתרון קומפקטי מאוד.

יעילות ופרטיות

בחלונות קיפ קיימת אופציה לשחרור מבוקר של תופסני המנגנון, אם רוצים לנקות את הכנף באזור החיצוני, דבר שהוא נצרך מאוד בחלונות. החלון כולל נעילות איכותיות משלושת צדי הכנף, אשר נותנות בידוד ואיטום משמעותי בסגירה של החלון, כמו גם הגנה נגד פריצות.

לחלונות קיפ גבוהים שקשה להגיע אליהם, חלונות היי-טק מציעה חיבור מנוע לכנף, שיפתח את החלון בהטיה בלחיצת מתג. כיום, הנושא של בתים חכמים הוא פופולארי מאוד, ואנשים אוהבים להשתמש במתגים אוטומטיים ואפליקציות, כך שזה מודרני ויעיל מאוד.

רמת הבידוד והאיטום בחלונות קיפ של חלונות היי-טק היא מקסימלית בזכות הפרופילים המבודדים מ-uPVC ובזכות מערכת כפולה של גומיות EPDM, שהן מהגומיות האיכותיות ביותר בעולם בנושא של אטימה ועמידות.

חלון קיפ בשירותים או באמבטיה מזוגג בדרך כלל בזכוכית חלבית – כזו שחוסמת את הראייה מהחוץ, ומספקת פתרון נכון. בחלון קיפ ניתן להגיע ליחידת זיגוג בעובי של 32 מילימטר ובכך להשיג את האיטום האידיאלי.

עיצוב פנים מודרני כולל שילוב של פונקציונאליות ויופי, ולכן חשוב מאוד להתבסס על אלמנטים אשר חוסכים במקום ומאפשרים זרימה טובה בכל אחד מחדרי הבית. כשמעצבים, צריך לחשוב על הכל, וזה כולל שילוב של חלונות איכותיים, שבאים היום במגוון צבעים וצורות ויכולות לפגוע בצורה מאוד ספציפית לטעמו האישי של הלקוח, ובאותה נשימה, להשיג את אותה פונקציונאליות שמנמיכה רעשים ויוצרת הגנה הרמטית.

מחפשים חלונות חדשים לבית שיחליפו את אלה, הישנים? בונים אולי בית חדש ורוצים לשלב בו חלונות יפים ומאיכות גבוהה? חלונות הייטק היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה משלבת בפתרונות השונים שהיא מציעה טכנולוגיות מודרניות חדשניות ומציעה מענה באיכות גבוהה ללא פשרות. מוצריה עומדים בסטנדרטיים גבוהים ומבטיחים מענה לאורך שנים.

לפרטים נוספים אודות המוצרים והשירות, לחצו כאן ולקבלת מענה לשאלות נוספות, התקשרו לטלפון 02-6565575